Ölüdeniz Manzarası eşliğinde...

Gökyüzünün sonsuz özgürlüğünü yaşamak için hazır mısınız? Fethiye'nin muhteşem doğasıyla süslenmiş tepelerinden atlayarak, nefes kesici manzaralar eşliğinde adrenalin dolu bir deneyim yaşamaya davetlisiniz! Fethiye Yamaç Paraşütü, sadece bir spor değil, aynı zamanda bir macera ve özgürlük manifestosudur.

Hazır mısınız?

Fethiye'de yamaç paraşütü deneyimine katılmak için herhangi bir deneyime veya ekipmana ihtiyacınız yok. Profesyonel eğitmenler tarafından verilen kısa bir eğitimden sonra, güvenli bir şekilde uçuşunuzun keyfini çıkarabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, cesaretinizi toplamak ve bu unutulmaz maceraya adım atmak!
fethiye paraşüt
Gün Batımı

Günün son ışıklarının ufuk cizgisini kızıla boyamasını gökyüzünde yaşayalım.

→ Rezervasyon
fethiye paraşüt
Kadın Pilot Seçeneği

Özellikle kadın pilot isteyen kadın yolcularımız için dünyada çok az sayıda bulunan kadın pilota ekibimiz sahiptir.

→ Rezervasyon
fethiye paraşüt
Kontrol Sizde!

Yok artık dediğinizi duyar gibiyiz. Pilotluğun nasıl biz his olduğunu merak edebilirsiniz o zaman kontrolleri size verelim ve bizim talimatlarımızla yamaç paraşütünü siz kullanın!

→ Rezervasyon
fethiye paraşüt
Yan Yana Uçuş

Sizleri havada bile ayırmıyoruz, paraşütlerimizi yanayana getiyoruz ve isterseniz diğer paraşütün üstünde bile yürüyebiliyoruz.

→ Rezervasyon
fethiye paraşüt
Özel Gün ve Organizasyon

Sevdiğiniz birine yamaç paraşütü hediye etmek, hatta ona havada pastalı, mumlu sürpriz yapmak yada sevdiğiniz kişiye havada pankartlı, yüzüklü bir evlilik teklifi yapmak. Hemde Fethiye Ölüdeniz’de

→ Rezervasyon
fethiye paraşüt
Aksiyon Uçuşu

Sıradışı bir uçuş, Extrem ,G basıncı , Ölüdenizi tersten görmek, yerçekimine meydan okumak için adrenalini damarlanızıda dolaştırmak isterseniz pilotunuza söylemeniz yeterli 15 yıllık tecrübe ile size ekibimiz en iyisini yaşatacak.

→ Rezervasyon
fethiye paraşüt
Kelebekler vadisine gidelim mi?

İsteğiniz doğrultusunda hava şartlarının uygun olduğu koşulda kelebekler vadisine kuş bakışı bir ziyaret yapabiliriz.

→ Rezervasyon
fethiye paraşüt
+15 dk Uzun Uçuş

Bölgemizdeki babadağdan yapılan ucuşların standartı 25-30 dk ,isteğiniz doğrultusunda ve hava sartlarının uygun olduğu koşullarda + 15 dakika uçuşu uzatıyoruz.

→ Rezervasyon
Copyright 2024
Open chat
Merhaba! Size nasıl yardımcı olabiliriz?